ZOBACZ REALIZACJE

Przegląd zleceń z całej PolskiLokalizacja Poznań

Uszkodzona rura kanalizacyjna
Firma CONDENSA została wezwana na konsultacje w celu osuszenia ściany w pomieszczeniu kuchennym. Na miejscu stwierdzono silne zawilgocenie dolnych fragmentów ścian i prawdopodobne zawilgocenie warstw izolacji pod posadzką.

Lokalizacja Warszawa

Źle osadzony odpływ od prysznica
W mieszkaniu w bloku doszło do silnego zawilgocenia ściany sąsiadującej z pomieszczeniem łazienki. Okresowo zalewany był także sufit u sąsiada w mieszkaniu znajdującym się piętro niżej. Przeprowadzony dokładny wywiad z mieszkańcami oraz ich sąsiadami nakierował nas na duże prawdopodobieństwo powstania nieszczelności na instalacji kanalizacji.

Lokalizacja Katowice

Rozszczelnienie instalacji wody
Klient zadzwonił do Nas podejrzewając wyciek na instalacji zimnej wody. W celu potwierdzenia wykonana została próba ciśnieniowa na instalacjach. Spadek ciśnienia na manometrze potwierdził przypuszczenia. Aby zlokalizować dokładne miejsce wycieku użyto metody gazu znacznikowego - bezpieczna mieszkanka azotu (95%) i wodoru (5%).

Lokalizacja Gdańsk

Błąd instalatorów w nowym budynku
Klient zamówił u Nas usługę osuszania pomieszczeń po zalaniu. W lokalu wg wcześniej zamówionych "fachowców" doszło do rozszczelnienia instalacji kanalizacji przy pralce, która to została według przeprowadzonego wywiadu usunięta. Już po 3 dniach osuszania stref izolacji pod posadzką stwierdzono, że awaria wcale nie została zlikwidowana. W nawierconych podczas prac otworach w posadzce dalej zalegała woda w strefach izolacji w dużej ilości.

Lokalizacja Tychy

Nieszczelność na łączeniu rurek typu PP-R
Wyciek bardzo trudny w lokalizacji ze względu na jego umiejscowienie oraz niewielką nieszczelność. Pierwszym etapem było było określenie, na którym obiegu znajduje się wyciek na podstawie prób ciśnieniowych. Okazało się, że jest to instalacja ciepłej wody. Podjęta została próba zlokalizowania przecieku za pomocą kamery termowizyjnej połączona ze wcześniejszym wychłodzeniem pomieszczenia. W związku z brakiem jednoznacznych rezultatów do lokalizowania miejsca nieszczelności użyto metody gazu znacznikowego.

Szukasz Przecieku?

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia jaką technologią zlokalizujemy Twój przeciek. Pracujemy w większości dużych miast w Polsce. Dojeżdzamy we wskazane miejsce. Zapraszamy do kontaktu!

TU LOKALIZUJEMY I WYKRYWAMY WYCIEKI:

POZNAŃ | +48 530 610 610

WARSZAWA | +48 728 105 105

GDAŃSK | +48 795 760 760

KRAKÓW | +48 536 125 125

KATOWICE | +48 536 125 125

DOJAZD

Lokalizujemy przecieki w całej Polsce. Dojeżdzamy do miast sąsiednich naszych oddziałów. Zadzwoń do nas i dowiedz się kiedy możemy przyjechać. Zapraszamy!

DO POBRANIA

Chcesz mieć naszą ofertę pod ręką? Pobierz nasz katalog PDF na komputer/telefon.

DANE FIRMOWE

CONDENSA Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Bartycka 175/P3
00-716 WARSZAWA
NIP 5213807870